...

Adwokat Toruń

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria stworzona przez adwokata Jakuba Kamińskiego, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz studiów specjalnych w zakresie prawa europejskiego w Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Monneta przy UMK w Toruniu, członka Towarzystwa Naukowego Procesualistów Cywilnych, od 2006 roku członka Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu, członka Sądu Dyscyplinarnego przy ORA w Toruniu w kadencji 2016-2020, mediatora w sprawach cywilnych i rodzinnych, w sprawach gospodarczych, ubezpieczeniowych, medycznych, prasowych, ochrony dóbr osobistych i spraw z zakresu prawa pracy.

Od 2010 roku kancelaria stale poszerza zakres świadczonych usług, świadcząc pomoc prawną na najwyższym poziomie. Łączymy doświadczenie z nowoczesnym podejście do budowania długotrwałych relacji z Klientem.
Kancelaria obsługuje przede wszystkim osoby prywatne oraz przedsiębiorców – firmy jednoosobowe oraz spółki działające w różnych branżach, w tym w branży transportowej, produkcyjnej, usługowych – HoReCa i beauty, spedycja, pośrednictwo nieruchomości itp. Kancelaria udziela wsparcia także wspólnotom mieszkaniowym, spółdzielniom oraz jednostkom samorządu terytorialnego.

Adwokat Jakub Kamiński współpracuje także z mediatorami, kancelariami notarialnymi, biurami doradztwa podatkowego oraz biurami tłumaczeń.

Zapraszamy do współpracy.

Adwokat Toruń,
Jakub Kamiński

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.