Adwokat Toruń

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria stworzona przez adwokata Jakuba Kamińskiego, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz studiów specjalnych w zakresie prawa europejskiego w Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Monneta przy UMK w Toruniu, członka Towarzystwa Naukowego Procesualistów Cywilnych, od 2006 roku członka Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu, członka Sądu Dyscyplinarnego przy ORA w Toruniu w kadencji 2016-2020, mediatora w sprawach cywilnych i rodzinnych, w sprawach gospodarczych, ubezpieczeniowych, medycznych, prasowych, ochrony dóbr osobistych i spraw z zakresu prawa pracy.

Od 2010 roku kancelaria stale poszerza zakres świadczonych usług, świadcząc pomoc prawną na najwyższym poziomie. Łączymy doświadczenie z nowoczesnym podejście do budowania długotrwałych relacji z Klientem.
Kancelaria obsługuje przede wszystkim osoby prywatne oraz przedsiębiorców – firmy jednoosobowe oraz spółki działające w różnych branżach, w tym w branży transportowej, produkcyjnej, usługowych – HoReCa i beauty, spedycja, pośrednictwo nieruchomości itp. Kancelaria udziela wsparcia także wspólnotom mieszkaniowym, spółdzielniom oraz jednostkom samorządu terytorialnego.

Adwokat Jakub Kamiński współpracuje także z mediatorami, kancelariami notarialnymi, biurami doradztwa podatkowego oraz biurami tłumaczeń.

Zapraszamy do współpracy.

Adwokat Toruń,
Jakub Kamiński